Paremkite Kovos menų ir sporto asociaciją “BUDO”

2%GPM

Paremkite kovos menų ir sporto asociaciją  “BUDO”


Pagal Lietuvos gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, Jūs galite skirti 2% savo sumokėtos pajamų mokesčių sumos už praėjusius metus nepelno siekiančioms organizacijoms. Tai gali padaryti bet kuris  pajamas gaunantis Lietuvos pilietis. Prašome pasinaudoti šia galimybe ir paremti  Kovos menų ir sporto asociaciją “BUDO”, nes Jums tai visiškai nieko nekainuos, o Jūsų parama bus skirta įsigyti klubo sporto inventoriui, organizuoti įvairius klubo renginius. Kiekvienais metais „Budo“ klubas įsigyja naujo inventoriaus, kurį naudojame treniruočių ir varžybų metu, rengiant vasaros sporto stovyklas, varžybas ir įvairius klubo renginius.

Geri sportininkų rezultatai tai ir klubo rėmėjų nuopelnas!

Tai galima atlikti dviem būdais:

Pirmas būdas:

Ranka užpildyti FR0512  02 versija, formos lapą 1-8 laukelius. Paramą galima skirti nuo 1 iki 5 metų. E5 laukelyje turite nurodyti iki kurio mokestinio laikotarpio norite skirti paramą (pvz. 2017 m.). Nepamirškite formos apačioje pasirašyti bei įrašyti savo vardą pavardę

Užpildytą formą galite atiduoti treneriui arba įdėti į paprastą voką, užklijuoti ir pasirašyti ant voko užklijavimo vietos taip,  kad voko negalima būtų atidaryti, nepažeidžiant parašo vientisumo. Užklijuotą voką nunešti ar išsiųsti paštu į savo miesto VMI iki šių metų gegužės 1 d.

Antras būdas (greitesnis ir saugesnis):
FR0512  02 versija pildymas internete (jeigu naudojatės internetine bankininkyste).
Naudojant elektroninę bankininkystę, pasirinkite elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jums atidarys VMI svetainę, radę FR0512  02 versiją ją užpildykite.

Asociacijos duomenys:
Pavadinimas : Kovos menų ir sporto asociacija „Budo“
Įstaigos kodas:302564472
Registracijos adresas:  Tupų g. 11. Juragių k. Kauno r. sav. LT-53286 (pašto indekso rašyti nebūtina)

 

 

Nuoširdžiai dėkojame Jums už suteiktą ir būsimą paramą  Kovos menų ir sporto asociacijai „Budo“

 


Kovos menų ir sporto asociacijos „Budo“

prezidentas Giedrius Linartas